אודות ברין משכנתאות ונדל"ן

ברוכים הבאים לאתר שלי.
 
נעים מאוד, רן ברין, נשוי למירב ואבא לאורין ולאביב, יליד חולון, תושב רחובות.
אני מוביל משפחות ויחידים לחיסכון של זמן וכסף בכל הקשור למשכנתאות ולנדל"ן.
בהשכלתי, יועץ משכנתאות וכלכלת משפחה, מהנדס תכנה וניהול תעשייתי. בעל תואר שני MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון ובעל רישיון משרד המשפטים לעסוק בתיווך מקרקעין.

מרצה למשכנתאות בתכנית להכשרת יועצים כלכליים- תכנית הדגל של קבוצת פילת בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בר אילן.

יש לי ניסיון רב שנים בניהול תקציבים חוזים והתקשרויות בעשרות מיליוני שקלים.
בעברי פיתחתי את המערכות לחדרי ההשקעות של הראל שוקי הון ומנורה גאון. הובלתי את תחום תהליכים ארגון ושיטות ואת תחום ניהול הפרויקטים בחיל האוויר והייתי מרצה לסטטיסטיקה במכללה למנהל.
בנוסף, אני בוגר התכנית להכשרת יועצים ומאמנים כלכליים של פילת ואוניברסיטת בר אילן, בוגר קורס ניהול תיקי משכנתאות וגיוס אשראי לעסקים של בית ההשקעות פסגות ובוגר הכשרת יועצי משכנתאות וקורסים מתקדמים בפוקוס- האקדמיה למשכנתאות.
חבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות.
כשגם אתם תחליטו להשקיע בייעוץ שלי, תבינו שכל 20 שנות הידע והניסיון האלה מנותבות לטובת צמיחה וחיסכון מקסימלי ולעתיד כלכלי קל וטוב יותר ללקוחות שלי.

אובייקטיביות

כל מה שמכווין אותי הוא להיטיב עם העתיד הכלכלי של לקוחותיי ולכן, כל המלצה ופעולה שלי הינה אובייקטיבית לחלוטין ונטולת כל מחוייבות או אינטרס זולת טובת הלקוחות.

מקצוענות ומקצועיות

ב- 20 שנות קריירה מקצועית אני בלמידה מתמדת. מעמיק, לומד, מתעדכן, משתכלל, מתחקר ונמצא בשיפור מתמיד על מנת להיות תמיד מקצוען ולתת שירות ותוצר אופטימאליים ללקוחות.

יושרה

אמינות ושקיפות ב- 100%.

הכל בלב שלם.

נתינה

אני מקפיד להעביר חלק מהרווחים לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. אני מאמין שהכל בחיים זה אנשים ותהליכים, צריך לאהוב אנשים, לעזור לאנשים ולתת. ההצטיינות בתהליכים מאפשרת להיות טובים יותר ולתת יותר ערך ונתינה לכלל.

החלום שלכם. השליחות שלי.

הערכים שלי

מי שמכיר אותי יודע שאצלי אין פשרות בכל מה שקשור לערכים, המצפון אצלי מאז ומתמיד הוא המצפן. דרך ארץ קדמה לתורה. הערכים האלה הם אבני היסוד של העסק שלי ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם נכון.

לייעוץ כלכלי, אישי ומקצועי ולחיסכון במשכנתא צרו קשר עכשיו