ייעוץ ותיווך נדל"ן

אני מתחייב לייעוץ הכי אובייקטיבי, מקצועי, אישי ואיכותי שיש.

אמל"ק: צריכים משכנתא? ו/או מוכרים נכס? ו/או קונים נכס? ברין זה בית! מטריה אחת להכל.

תתארו לכם עולם יפה בו ניתן לקבל שירות מקצועי, אישי ומדויק בכתובת אחת כשמוכרים ו/או קונים נכס.

בתקופה שבה שוק הנדל"ן והמימון מאתגרים מתמיד, מורכב יותר לבצע מכירה ו/או קניה של נכס. בין אם מדובר בתהליכי שיפור דיור, בהם נדרשים סנכרון מכירה&קניה ויצירת תוכנית מימון, ובין אם מדובר רק במכירה או בקניה של נכס למגורים, להשקעה או קרקע לבניה עצמית.

כמי שחי את שוק הנדל"ן (מילדות.. אבל זה כבר לפוסט אחר) ובעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתכנון, ניהול תקציבים, מכרזים ומו"מ מורכבים וכיועץ משכנתאות וכלכלת משפחה (אשר מרצה מספר שנים בתחום), אני מאפשר שירות מודולארי מקצה לקצה.

אני מספק ללקוחותיי שני שירותים נוספים של ייעוץ ותיווך נדל"ן (בעל רישיון משרד המשפטים לתיווך במקרקעין ובוגר הכשרת קריירה בנדל"ן של רשת אנגלו סכסון):
1. שירותי ניהול מכירת נכס בבלעדיות.
2. איתור נכסים למגורים/להשקעה.

מעבר לתהליכים בסטנדרטים הבלתי מתפשרים וליכולות התכנון, הביצוע וניהול הסיכונים, מעבר לרשת הקשרים ושיתופי הפעולה עם כל בעלי העניין (בנקים, עורכי דין, מתווכים ושמאים), הערך המוסף שלי יהיה בהתאמה, בדיוק ובייעול התהליך, סנכרון וסינון מדויקים של קונים ומוכרים בהיבטי מימון: תקציבית ותזרימית, וכמובן, ביצוע מו"מ שיחסוך לכם הרבה כסף וזמן, הן במשכנתא והן במכירה/קנייה.

רן ברין 052-9284801 

אודות

מוזמנים לשתף את הפוסט

קראו עוד..

ייעוץ ותיווך נדל"ן

אני מתחייב לייעוץ הכי אובייקטיבי, מקצועי, אישי ואיכותי שיש. רן ברין ציוץ אמל"ק: צריכים משכנתא? ו/או מוכרים נכס? ו/או קונים נכס? ברין זה בית! מטריה

לייעוץ כלכלי, אישי ומקצועי ולחיסכון במשכנתא צרו קשר עכשיו